Sıkça Sorulan Sorular

Giriş ücreti yoktur. Ön ödemeli kart mantığı ile çalışan HUPALUPA kartını alanımızdaki gişelerden alarak istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz. Her oyunun kredisi farklılık göstermektedir.

HUPALUPA hergün 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Gişelerimizin arkasında bulunan ekranlardan ve elektronik oyun grubunun üzerinde bulunan kart okuyucuların ekranından bilgi edinebilirsiniz.

Kalan krediler iade edilemez fakat kalan kredilerinizi istediğiniz zaman HUAPALUPA'ya gelerek kullanabilirsiniz. Kartlarda kalan kredilerin geçerlilik süresi yoktur.

Herhangi bir rezervasyon yada randevu sistemimiz yoktur. Her gün 10.00-22.00 arası açığız. Dilediğiniz zaman parkımızı kullanabilirsiniz.

Grup indirimleri sadece Pazartesi ile Perşembe günleri arasında herhangi bir gün ve saatte yapılabilir. Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri indirim uygulanmamaktadır. Konu ile ilgili +90 850 255 55 88 telefon numarasından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kidventure dışında tüm parkurlarımız, yetişkinler için de eğlenceli, adrenalini yüksek ve bu sebeple ücretli ünitelerdir.