Hupalupa Store

Keşfet

Hakkımızda

HUPALUPA'da herkese eğlence var...

Hupalupa, Ataşehir Metropol İstanbul’un içerisinde, toplamda yaklaşık 12.000 m2 alana konumlanmış çocuk, genç, yetişkin herkesin, özellikle aile eğlencesini temelinde bulunduran bir eğlence dünyası.
Bambaşka bakış açısı ve benzersiz atmosferiyle ‘eğlence’yi yeniden tanımlayan Hupalupa, zengin oyun parkurları ile öne çıkıyor. Güvenlik, kalite, hijyen, donanımlı ve profesyonel ekip anlayışıyla, dünyadaki eğlence trendini ve teknolojisini sizlerle buluşturuyor
Çocuklarla ebeveynlerinin, arkadaş grubuyla gençlerin beraber eğlenebileceği, yediden yetmişe herkesi kucaklayan HUPALUPA, en çok arzu edilen ‘birlikte vakit geçirme ve eğlenme’ teması üzerine 360 derece hizmet vermektedir. Bu yönüyle HUPALUPA, sadece İstanbul’un değil, yakın şehirlerin de gözbebeği. Oyun parkı içinde öne çıkan seyir terası hem ebeveynlerin konforu hem de çocukların güvenliği için düşünüldü..
Eğlence, performans, adrenalin odaklı zengin oyun parkurlarına ilave olarak; Break Zone Restoran ve Coffee Zone adındaki yeme içme alanları, Hupalupa Store, Doğum Günü Parti Odaları, Atölyeler, Hupalupa Sahne gibi noktalarıyla Hupalupa, sınırsız ve kesintisiz sosyal aktiviteler sunuyor. Hupalupa’da herkese eğlence var!
Farenizi kullanarak
gezinebilirsiniz.
Dokunma hareketleriyle
gezinebilirsiniz.