Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Giriş ücreti yoktur. Ön ödemeli kart mantığı ile çalışan HUPALUPA kartını alanımızdaki ödeme noktalarından alarak, istediğiniz kadar kredi yükletebilirsiniz. Her oyunun kredisi farklılık göstermektedir.
HUPALUPA; pazar, pazartesi, salı, çarşamba, perşembe günleri 10.00 - 21.00 cuma ve cumartesi günleri 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Web sitemizde bulunan ÜNİTELER bölümünden, ödeme noktalarından veya elektronik oyun grubunun üzerinde bulunan kart okuyucuların ekranından bilgi edinebilirsiniz.
Kalan krediler iade edilemez fakat kalan kredilerinizi istediğiniz zaman HUPALUPA'ya gelerek kullanabilirsiniz. Kartlarda kalan kredilerin geçerlilik süresi yoktur.
Herhangi bir rezervasyon yada randevu sistemimiz yoktur. Mesai saatlerimiz içerisinde dilediğiniz zaman parkımızı kullanabilirsiniz.
Grup indirimleri sadece Pazartesi ile Perşembe günleri arasında, uygun olan herhangi bir gün ve saatte yapılabilir. Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri indirim uygulanmamaktadır. Konu ile ilgili +90 850 255 55 88 telefon numarasından detaylı bilgi edinebilirsiniz.
HUPALUPA'da sadece çocuklar değil, yetişkin misafirlerimiz de eğlenceli ve heyecan dolu seçenekler arasından seçim yaparak kendilerine uygun oyun alanı bulabilirler. Kidventure ve Miniplay haricindeki diğer oyun alanları, yetişkinlerin keyifli vakit geçirebileceği ve adrenalini yüksek aktivitelere sahiptir.
Sıkça Sorulan Sorular

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Bize daha fazla bilgi verin, size yardımcı olalım